Vaš odgovor

Pre dva dana me zaboleo zub i bila sam kod zubara, otvorila mi je zub i izvrsila drenažu,otok mi se sa usne poceo siriti na oko i bolno je na dodir u predelu nosa a u pitanju je prednji levi zub(1). Pijem palitrex i brufen preko dana mi otok spadne ali uvece dok spavam opet otekne ,da li treba da brinem jer otok je poceo da silazi sa oka ka dole? Hvala unapred.





Poštovana Anastasija Marković,
ukoliko je pomenuti zub uzročnik otoka, navedena terapija je adekvatna i očekivano je da se otok postepeno smanjuje.
Savetujemo da obratite pažnju da ne zapadne hrana u otvoreni zub, kao i da sledite uputstva Vašeg stomatologa i odlazite na redovne kontrolne preglede do smirivanja simptoma, kao i da se terapija sprovede do kraja.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba