Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Pre 2 dana sam primetila izbocinu na gornjem nepcu,nesto u obliku ciste,koju sam ja 'istisnula' i izaso kao neki gnoj,sad mi nepce na tom mestu belo i bolno,inace je to u predelu jedinice,koja je pre 5 god operisana izvadjen koren,i stavljen pola zuba zato sto je bio polomljen,sad je pocela da me boli! Da li ce to proci ubrzo i da li je u pitanju neka infekcija? imam poverenja samo u svog stomatologa,a trenutno zivim u drugom gradu i mogu da ga posetim krajem marta tek.sta da radim? hvala unapred na odgovoru

Daca - 25. 02. 2010.
Odgovor i savet
spec. dr Marija Kosjer
spec. dr Marija Kosjer specijalista dečije i preventivne stomatologije

      Poštovana Daco,

sadržaj ciste koja se pojavila može samo da se prazni, ali nažalost do izlečenja neće doći bez intervencije oralnog hirurga.

Savet je da napravite OPT snimak i posetite oralnog hirurga koji će nakon pregleda preduzeti potrebnu terapiju.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30960 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30960
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata