Vaš odgovor

Pozdrav. Zbog poslovnih obaveza nisam u mogucnosti da licno dodjem, moje pitanje glasi: Polomila mi se jedinica do korena a druga je napukla, kakav estetski zahvat predlazete ( dali namestanje novih zuba ) i kolika bi bila cena.

Poštovani,
potrebno je da napravite rtg snimka zuba kako bi se stekao uvid u stanje pariapeksa (eventualno postojanje procesa oko vrha korena zuba) i isključio prelom korena zuba.
Nakon toga može se pristupiti ugradnji kočića u kanal korena (livena nadogradnja ili fiber optički kočić) i izradi keramičke krunice.
Cene šaljemo na mail.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba