Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Postovani,na donjoj desnoj cetvorci kao da imam mali otok,ali otok je bas mali i sa unutrasnje strane je bas ispod jezika,zub me ne boli nista, ali se kao malo klati tako sam primetio,imam osecaj kao da se otok smanji pa poveca i sve tako,da li je to do zuba ili postoji mogucnost da bude neka infekcija ili tako nesto i da li je to opasno,molim vas odgovorite sto pre posto mi je hitno,hvala unapred.

Lazar - 21. 04. 2016.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski specijalista stomatološke protetike

Poštovani Lazare,

tegobe koje navodite mogu biti porekla zuba, ali i pljuvačne žlezde (naročito ukoliko se otok uvećava pre i prilikom obroka). Dobra stvar je to što nije prisutan bol, ali svaku pojavu otoka treba smatrati ozbiljno, stoga savetujemo da posetite stomatologa kako bi se nakon kliničkog pregleda postavila tačna dijagnoza i doneo plan terapije.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30964 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30964
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata