Vaš odgovor
Postovani,
u 2mjesecu sam postavila fiksni aparatic za zube, i jucer sam primjetila u donjem lijevom kvadrantu da se zub na dodir lagano klima, i kod pranja zubi je krvarenje prisutno. Da li imam razloga za paniku, ili je kod fiksnog apararica normalno da su zubi malo klimaviji, tocnije u ovom slucaju samo jedan zub?
Unaprijed se zahvaljujem
nije hitno
relativno hitno
veoma hitno
informacija
Poštovana Nikolina,
za vreme ortodontske terapije je normalna pojava da se zubi malo više klimaju od normalnog, ali ipak savetujemo da se o svemu konsultujete sa Vašim ortodontom, jer ne on najbolje upoznat sa Vašom trenutnom situacijom.
Što se tiče krvarenja desni, ono ukazuje na postojanje njihove upale, i moguće da je potrebmo ukloniti kamenac i meke naslage.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba








