Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Poštovani, skoro sam radila most, nisam imala peticu. Boja mi je savršeno uklopljena sa mojim zubima, ali me zanima da li mogu da uradim beljenje zuba sada i kako će to izgledati pošto su krunice metalokeramičke, da li će mi se videti posle razlika i da li se može oštetiti most, da li i most promeni boju? Hvala Vam unapred na odgovoru i ujedno me zamima koliko košta izbeljivanje cele vilice. S poštovanjem, Bojana

Bojana - 28. 07. 2009.
Odgovor i savet
dr Eleonora Čikarić-Stojanac
dr Eleonora Čikarić-Stojanac polivalentni stomatolog

Poštovana Bojana,

plombe i keramika ne menjaju boju, te bi nakon beljenja svih zuba, ostali drastično tamniji od ostalih, odnosno bili bi sjajan pokazatelj koliko je beljenje uspelo.

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 31128 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
31128
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata