Vaš odgovor

Postovani,
prije par mjeseci sam izvadio umnjak koji se poceo raspadati. Medjutim ovih dana sam primjetio da je poceo da raste novi zub i to na dva mjesta. Prvi mi raste u tom djelu gdje je izvadjen umnjak, a drugi zub mi raste skroz na kraju i to mi je malo bolno. Molio bih za neki savjet. Hvala.





Poštovani Luka,
ukoliko je izvađen stalni zub, na njegovo mesto ne niče novi.
Situacija koju opisujete može da znači: da postoje prekobrojni stalni zubi ili da se pojavljuje zaostali deo korena izvađenog zuba.
Uradite OPT snimak i potražite mišljenje oralnog hirurga.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba