Vaš odgovor

postovani pre dva sata sam bila kod svog zubara koji i je plombirao zub , stavljena je bela plomba.Predhodnih 2o dana stavljen je lek koji je lecio zub, da napomenem dr. mi je reko da je zivac uredu ne treba da se vadi . Da li je normalno da osetim ne bol, vec kad blago udahnem vazduh kao da osetim nesto u yubu,. tj kao da nesto prodje kroz njega .UNAPRED HVALA

Poštovana Irina,
nakon postavljanja kompozitnih ispuna moguća je pojava osetljivosti zuba na termičke nadražaja.
Ova neprijatnost najčešće prolazi za nekoliko dana ( 3-7 dana). Ukoliko je osetljivost prolongirana indikovana je zamena ispuna.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba