Vaš odgovor

Postovani
imam 43 godine, nemam problema sa zubima, dole imam neizrastao impaktiran umnjak, horizontalno položen naslonjen na sedmicu. Nemam nikakvih problema u vezi sa tim, ni otoka ni bolova. Međutim neki savjetuju vađenje. Mozete li mi reci postoji li opcija da nemam komplikacija u budućnosti s obzirom na godine ili se komplikacije uvijek ocekuju u slucaju horizontalne polozenosti i naslonjenosti na korijen sedmice?? Hvala





Poštovana Jadranka,
da bi se utvrdila potreba za vađenjem navedenog umnjaka neophodan je pregled i analiza Rtg snimka, tako da na osnovu gora navedenih informacija nismo u mogućnosti da Vam damo adekvatan savet. Ali u principu svaki neizrasli umnjak koji je horizontalno položen i naslonjen na susedni zub treba izvaditi.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba