Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Poštovani donja desna osmica je počela da mi raste boli me koliko će dugo trajati bol

Veljko - 06. 07. 2016.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
dr Ilija Miljević
dr Ilija Miljević doktor stomatologije

Poštovani Veljko,

tegobe usled nicanja umnjaka su individualne, te se ne može reći koliko dugo će trajati. Najčešće su uzrokovane upalom okolnih tkiva usled otežanog održavanja higijene u toj regiji.

Ukoliko se jave bolovi jačeg intenziteta, crvenilo desni i otok savetujemo OPT snimanje (Rtg snimak zuba obe vilice) te posetu stomatologu, kako bi se utvrdilo stanje i po potrebi preduzela odgovarajuća terapija.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30959 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30959
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata