Vaš odgovor

Na levoj sedmici dole(plombiranoj) mi je pukla cetvrtina zuba...Koja su moguca resenja za ovaj slucaj?

Poštovana Sanja,
zavisno od toga da li je ugrožena komora pulpe, gde je locirana linija preloma i koliko zubnog tkiva je preostalo, terapija može biti:
- ponovno postavljanje ispuna,
- lečenje zuba, ugradnja kočića i postavljanje ispuna,
- izrada keramičke krunice,
- lečenje zuba, ugradnja kočića i izrada keramičke krunice.
Konačan plan terapije može se doneti nakon pregleda i analize snimka.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba