Vaš odgovor

Lijep pozdrav,zbog parodontoze će mi ispasti 4. i 5.,tj. izvadit ću ih pa me zanima da li to mogu nadoknaditi mostovima i koliko bi me to koštalo? Hvala

Poštovana Laura,
za iznalaženje najboljeg načina protetskog zbrinjavanja u Vašem slučaju neophodan je klinički pregled i OPT snimak.
Ukoliko su zubi koji se nalaze neposredno ispred i iza bezubog predela zdravi (sanirani) i parodontološki stabilni, protetsko saniranje izradom mosta je moguće. Više informacija možete pročitati-ovde.
Druga mogućnost nadoknade vađenjem izgubljenih zuba je ugradnja implantata, naravno pod uslovom da postoji dovoljna količina kvalitetne kosti. Ovim načinom protetskog zbrinjavanja izbegava se brušenje susednih zuba.
Cenu mostova smo pokušavali da Vam pošaljemo mail-om, ali bezuspešno. Molimo Vas da proverite tačnost mail adrese koju ste nam naveli ili pošaljite drugu adresu.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba