Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Imam 26 godina, vrlo gust raspored zuba jer su krupni a i malo krivi. Raste mi umnjak sa leve gornje strane,van reda gde su ostali zubi, ka spoljnoj strani. Osecam veliki bol u vilici, slepoocnici, uhu sa iste strane vec nekoliko meseci. Moj stomatolog je preporucio da se taj umnjak mora hitno izvaditi, a mene Interesuje... Posto planiram u skorije vreme da nosim protezu za ispravljanje zuba, a vec imam izvadjenu cetvorku sa gornje desne strane, da li postoji mogucnost da se taj umnjak koji raste, ne vadi vec da se uz pomoc proteze dovede u svoj red zajedno sa ostalim zubima, i da se samim tim popuni praznina gde cetvorka nedostaje, uz pretpostavku da ce mi izvaditi i drugu gornju cetvorku zarad simetrije zuba. Unapred hvala. Jelena Cica

Jelena - 18. 06. 2009.
Odgovor i savet
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski specijalista stomatološke protetike

Poštovana Jelena,

za donošenje odluke o načinu terapije U Vašem slučaju, neophodan je pregled i analiza snimka (OPT snimak) od stane specijaliste oralne hirurgije i ortodoncije.

Tek nakon pregleda i detaljne analize slučaja može Vam se predočiti najbolje rešenje.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30962 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30962
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata