Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Imala sam karijes na zubu i zubar mi je stavio tu lek pre oko nedelju dana, ali ja i dalje osećam hladno npr sladoled kada jedem. Da li je to normalnoni da li će se bol prestati kada budem imala plombu?

Anđela - 18. 10. 2014.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
spec. dr Marija Kosjer
spec. dr Marija Kosjer specijalista dečije i preventivne stomatologije

Poštovana Anđela,

uzrok bola na hladno koji traje koliko i sam nadražaj je ogoljeni zubni dentin nastao usled neadekvatne plombe, karijesa, postojanja parodontalnog džepa, povlačenja desni ili pak nekariozne cervikalne lezije (defekt u predelu vrata zuba koji nije posledica karijesa).

Obzirom da nismo upućeni koji je lek postavljen, kao i koja se vrsta intervencije sprovodi, ne možemo da kažemo kada će osetljivost na hladno prestati.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30963 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30963
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata