Vaš odgovor

Dobar dan, naime radio sam apikotomiju pre 7 meseci, sve je proslo kako treba, redovno sam radio kontrole i sve, ali sada mi se iznad pojavila kao neka kvrzica, ne boli ni nista samo mi je cudan osecaj, snimao sam zub i zubar je rekao da ne vidi nikakav problem i da je sve u redu. Pa me zanima da mi kazete sta moze da bude.
Unapred Vam hvala na odgovoru





Poštovani Branislave,
s obzirom da nemate bolove i da je Vaš stomatolog utvrdio da nema problema, nemate razloga za brigu.
Srdačno!
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba